Helsinki – Joogaa odottaville äideille – 5 x 60min
Hinta 130 €

Naomi Meyer-Rochow, sertifioitu joogaohjaaja
"Minulle jooga on lempeä ja voimaannuttava tapa pysähtyä, vahvistaa yhteyttä omaan kehoon ja luottaa sen viisauteen – erityisesti silloin, kun elämä on uuden äärellä. Lämpimästi tervetuloa joogaamaan kanssani!"
Yleisimpien maksutapojen lisäksi voit maksaa Smartum- ja Epassi-eduilla suoraan verkkokaupassa. Edenred- ja Easybreak-eduilla maksaminen tapahtuu ottamalla yhteyttä sähköpostitse.
Huomioithan, että liikuntaedulla ei voi maksaa hoitopalveluita. Hoitopalveluihin tarvitaan hieronta- tai hyvinvointietu. Kursseja voi maksaa liikuntaedulla.
Huom. Mikäli olet saanut lahjakortin ja haluat maksaa kurssin sillä, ole yhteydessä sähköpostitse liikkeeseen. Valitettavasti lahjakortilla suoraan verkossa maksaminen ei onnistu tällä hetkellä. Mikäli haluat käyttää lahjakortin hierontaan tms. palveluun, niin sinun ei tarvitse siitä erikseen meille ilmoittaa sähköpostitse.

Helsinki – Joogaa odottaville äideille, 4 x 60min